• For shoppers
  • For business
Go to ghd
at checkout
ghd

ghd

Simply select
at checkout
Pay with Klarna
Explore products
Filter
-

65 products

GHD Gold Hair Straightener Black
GHD Gold Hair Straightener Black
Hair Straightener, Fast Heating, Ergonomic Shape, Swivel Cord, Automatic Shut-Off
€180.43
GHD Platinum+ Professional Hair Straightener Black
GHD Platinum+ Professional Hair Straightener Black
Hair Straightener, Ceramic, Plate Lock, Ergonomic Shape, Fast Heating, Heat Resistant Glove Included, Automatic Shut-Off, Swivel Cord
€220
GHD Triple Waver Wave Noir
GHD Triple Waver Wave Noir
Hair Waver, Sleeve Included, Automatic Shut-Off, Swivel Cord, Ergonomic Shape, Cool Tip
€179
GHD Max Styler Black
GHD Max Styler Black
Hair Straightener, Ceramic, Ergonomic Shape, Automatic Shut-Off, Fast Heating, Swivel Cord
€229
GHD Chronos 1"
GHD Chronos 1"
Hair Straightener, Fast Heating, Ceramic, Swivel Cord, Ergonomic Shape, Automatic Shut-Off
€230
GHD Original
GHD Original
Hair Straightener, Ceramic, Hanging Loop, On/Off Button, Automatic Shut-Off, Fast Heating, Ionic, Swivel Cord
€151.38
GHD Sculpt Interactive Hair Straightener Gift Set
GHD Sculpt Interactive Hair Straightener Gift Set
Ceramic, Fast Heating
€429
GHD Mini Hair Straightener
GHD Mini Hair Straightener
Hair Straightener, On/Off Button, Automatic Shut-Off, Ceramic, Swivel Cord
€194.35
GHD Sculpt Interactive Hair Straightener Black
GHD Sculpt Interactive Hair Straightener Black
Hair Straightener, Ceramic
€419
GHD Total Volume Foam Body Goals 200ml
GHD Total Volume Foam Body Goals 200ml
Mousse, Softening, Volume, Heat Protection, Shine
€23
€115.00/L
GHD Curls Gone Wild 200ml
GHD Curls Gone Wild 200ml
Curl Booster, Heat Protection, Moisturizing, Shine, Anti-frizz
€21.56
GHD Volume Forever Dry Cream 100ml
Trending
GHD Volume Forever Dry Cream 100ml
Styling Cream, Volume, Heat Protection, Moisturizing, Shine
€27.60
€276.00/L
GHD Fine Hair Thickener 95 ml 95ml
Trending
GHD Fine Hair Thickener 95 ml 95ml
Hair Spray, Volume, Thickening
€39
€410.53/L
GHD Helios Professional Hair Dryer Black
GHD Helios Professional Hair Dryer Black
2200W, Concentrator Nozzle, Hanging Loop, Cool Shot, Ionic, 2 No. of Speeds, Cord Length: 3m
€199
GHD Straight Smooth Spray 120ml
GHD Straight Smooth Spray 120ml
Heat Protectant, Heat Protection
€21.79
€181.58/L
GHD Sleek Talker Wet To Sleek Styling Oil 95ml
GHD Sleek Talker Wet To Sleek Styling Oil 95ml
Styling Cream, Anti-frizz, Nourishing, Smoothing, Detangling, Heat Protection, Softening, Argan Oil
€39
€410.53/L
GHD Bodyguard Heat Protective Spray for Fine & Thin Hair 120ml
GHD Bodyguard Heat Protective Spray for Fine & Thin Hair 120ml
Hair Spray, Volume, Heat Protection, Shine, Smoothing, Anti-frizz
€29
€241.67/L
GHD Air Hair Dryer
GHD Air Hair Dryer
2100W, Concentrator Nozzle, Hanging Loop, Cool Shot, Ionic, 2 No. of Speeds, Cord Length: 3m
€159
GHD Heat Protect Spray For Coloured Hair 120ml
GHD Heat Protect Spray For Coloured Hair 120ml
Heat Protectant, Heat Protection
€23
€6.76/kg
GHD Damaged Hair Repairer 95 ml 95ml
GHD Damaged Hair Repairer 95 ml 95ml
Hair Serum, Repairing, Heat Protection, Leave-in
€39
€410.53/L
GHD Rehab Dry Hair Nourisher 95ml
GHD Rehab Dry Hair Nourisher 95ml
Hair Serum, Nourishing, Vitamins
€39
€410.53/L
GHD The All Rounder - Paddle Hair Brush 100g
Trending
GHD The All Rounder - Paddle Hair Brush 100g
Hair Brush, Paddle Brush, Detangling, Smoothing
€20
GHD Curly Ever After 120ml
GHD Curly Ever After 120ml
Hair Spray, Anti-frizz, Moisturizing, Shine, Smoothing, Volume, Heat Protection
€23
€191.67/L
GHD Rehab Split End Sealer 100ml
GHD Rehab Split End Sealer 100ml
Conditioner, Nourishing, Leave-in
€39
€390.00/L
GHD Cashmere Beige Chronos Hair Straightener Set
GHD Cashmere Beige Chronos Hair Straightener Set
Hair Straightener, Ceramic
€349

You’ve viewed 25 out of 65 products

1

3
¹

Klarna Cashback Rewards are awarded as points which can be redeemed for a credit to your Klarna Bank Account and other benefits. Other limitations, conditions, and restrictions apply to benefits like Klarna Membership cashback.

²

See Membership Benefits Rewards Summary for terms and conditions for subscriptions and other benefits based on your membership.

³

Membership Plans get monthly deals at selected stores, one discount per store per monthly billing cycle. Use the Klarna App to pay at the store's checkout. Klarna Deals cannot be combined. Discounts can be modified based on availability, retailer participation, or due to technical issues. Discount will not be reflected in any receipt from the partner store, please refer to your Klarna receipt. Klarna may get a commission.

⁴

Annual value amount reflects your Membership's total available benefits, such as subscriptions and discounts. Actual results will vary based on benefit usage.

⁵

Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees apply.