
Multi Cooker, Timer, Steam Tray, Display, Keep Warm Function, Heat Shielding Handle, Measurement Scale, Non-stick, 2.2L
Lowest price for TriStar RK-6138 is €65.99. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | TriStar RK-6138 |
| Brand | TriStar |
| Type | Multi Cookers |
Power Source | |
| Power | 900 W |
Measures | |
| Depth | 25.0 cm |
| Height | 24.0 cm |
| Weight | 2.2 kg |
| Width | 23.0 cm |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2021-04-19 |
Product Properties | |
|---|---|
| Functions | Measurement Scale, Steam Tray, Heat Shielding Handle, Timer, Keep Warm Function, Non-stick, Display |
| Colour | Grey |
| Shape | Round |
| Multi Cooker Functions | Yoghurt, Baking, Soup, Rice, Steam Cooking, Pasta |
| No. of Programs | 7 |
| Lid Material | Stainless Steel, Plastic |
| Volume | 2.2 L |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.