
Multi Cooker, Timer, Display, Keep Warm Function, Measurement Scale, 1.5L
*If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees app.
Lowest price for Yum Asia Sakura Rice Cooker is €159.07. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Product | |
|---|---|
| Product name | Yum Asia Sakura Rice Cooker |
| Brand | Yum Asia |
| Type | Multi Cookers |
Power Source | |
| Power | 860 W |
Measures | |
| Depth | 41.0 cm |
| Height | 26.0 cm |
| Weight | 2.0 kg |
| Width | 32.0 cm |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2023-11-21 |
Product Properties | |
|---|---|
| Functions | Measurement Scale, Timer, Keep Warm Function, Display |
| Colour | Black |
| Shape | Oval |
| Multi Cooker Functions | Slow Cooking, Yoghurt, Baking, Soup, Rice, Steam Cooking |
| No. of Programs | 7 |
| Temperature (max) | 60.0 °C |
| Lid Material | Stainless Steel |
| Volume | 1.5 L |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.