
Shoulder Bag
*If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees app.
Lowest price for Think Tank Signature 13 is €309.99. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Think Tank Signature 13 |
| Brand | Think Tank |
| Type | Camera Bags & Cases |
Product Properties | |
| Suitable For | DSLR Camera, Camera Lense |
| Features | Shoulder Strap, Water Resistant |
| Type of Camera Bag | Shoulder Bag |
| Laptop Size (max) | 13 " |
| Colour | Green, Grey |
| Pockets & Compartments | Mobile Phone Pocket, Laptop Pocket |
Material | |
| Material | Neoprene, Polyamide, Polyester |
Measures | |
|---|---|
| Weight | 1400.0 g |
| Height (interior) | 230.0 mm |
| Depth (interior) | 130.0 mm |
| Width (interior) | 340.0 mm |
| Width (exterior) | 370.0 mm |
| Height (exterior) | 265.0 mm |
| Depth (exterior) | 160.0 mm |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2017-05-04 |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.