Ryobi One+ R18ST50-0 Solo
Ryobi One+ R18ST50-0 Solo
Stapler Gun, Battery
Popularity
11
in
Staple Guns
Very
Ryobi R18St50-0 18V T50 Cordless Staple Gun in One Colour
Related products
We have picked out a selection of products that might interest you.
Product details
Features
Product
Product nameRyobi One+ R18ST50-0 Solo
BrandRyobi
TypeStaple Guns
Product Properties
Magazine Capacity85 pcs
Staple Length (min)6.0 mm
Staple Length (max)14.0 mm
Power Source
Battery TechnologyLi-Ion
Power SourceBattery
Voltage18.0 V