
Cross- & Line Laser, Battery
Lowest price for Bosch AdvancedLevel 360 Set is €239.60. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Bosch AdvancedLevel 360 Set |
| Brand | Bosch |
| Type | Cross- & Line Laser |
Product Properties | |
| Features | Self leveling, Horizontal laser line, Vertical laser line, Tripod mount, Wall mount |
| Accuracy | 0.4 mm |
| Measurement Distance (max) | 24.0 m |
| No. of Laser Lights | 2 pcs |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2020-10-17 |
Power Source | |
|---|---|
| Power Source | Battery |
| Type of Battery | AA (LR06) |
| Voltage | 1.5 V |
Measures | |
| Height | 126.0 mm |
| Length | 117.0 mm |
| Width | 80.0 mm |
| Weight | 0.52 kg |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.