
Lowest price for Kingston 16GB ValueRAM 5200MHz CL42 DDR5 Memory Module is -. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Kingston 16GB ValueRAM 5200MHz CL42 DDR5 Memory Module |
| Brand | Kingston |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2023-02-09 |
Product Properties | |
|---|---|
| Memory Speed | 4800 MHz |
| Memory Capacity | 16 GB |
| Registered | No |
| Memory Modules | 1 |
| Memory Modules Capacity | 16 GB |
| Lighting | No |
| System Specific | No |
| Colour | Green |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.