
Lowest price for Kingston ValueRAM KVR52U42BS6K2-16 Memory Module 16 GB is -. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Kingston ValueRAM KVR52U42BS6K2-16 Memory Module 16 GB |
| Brand | Kingston |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2023-02-11 |
Product Properties | |
|---|---|
| Memory Speed | 4800 MHz |
| Memory Capacity | 16 GB |
| Memory Modules Capacity | 16 GB |
| Lighting | No |
| Colour | Green |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.