
Lowest price for HPE P38446-B21 Memory Module 32 GB DDR4 ECC is €219.62. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | HPE P38446-B21 Memory Module 32 GB DDR4 ECC |
| Brand | HPE |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2024-09-30 |
Product Properties | |
|---|---|
| Memory Speed | 2933 MHz |
| Memory Capacity | 32 GB |
| Type | DDR4 |
| Registered | Yes |
| Memory Modules | 32, 1 |
| Memory Modules Capacity | 32 GB |
| Lighting | No |
| System Specific | Yes |
| ECC | Yes |
| Area of Use | For Desktops |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.