
SO-DIMM DDR3
*If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees app.
Lowest price for Kingspec DDR3 4GB 1333MHz RAM Memory Module is €42.11. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Kingspec DDR3 4GB 1333MHz RAM Memory Module |
| Brand | Kingspec |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2024-11-11 |
Product Properties | |
|---|---|
| Memory Speed | 1333 MHz |
| Memory Capacity | 4 GB |
| Type | SO-DIMM DDR3 |
| Registered | No |
| Memory Modules | 1 |
| Memory Modules Capacity | 4 GB |
| Lighting | No |
| ECC | No |
| Area of Use | For Laptops |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.