
*If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees app.
Lowest price for Kingspec Sodimm DDR3L 8GB 1600MHz Laptop Memory RAM Module is €55.89. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Kingspec Sodimm DDR3L 8GB 1600MHz Laptop Memory RAM Module |
| Brand | Kingspec |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2024-11-13 |
Product Properties | |
|---|---|
| Memory Speed | 1600 MHz |
| Memory Capacity | 4 GB |
| Registered | No |
| Memory Modules | 1 |
| Memory Modules Capacity | 4 GB |
| Lighting | No |
| System Specific | No |
| ECC | No |
| Area of Use | For Laptops |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.