
SO-DIMM DDR4
*If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees app.
Lowest price for Kingspec DDR4 4GB 2666MHz 1.2V Dimm Table Module is €45.26. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Kingspec DDR4 4GB 2666MHz 1.2V Dimm Table Module |
| Brand | Kingspec |
Power Source | |
| Voltage | 1.2 V |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2026-01-19 |
Product Properties | |
|---|---|
| Memory Speed | 2666 MHz |
| Memory Capacity | 4 GB |
| Type | SO-DIMM DDR4 |
| Registered | No |
| Memory Modules | 1 |
| Memory Modules Capacity | 4 GB |
| Lighting | No |
| ECC | No |
| Colour | Black, Green |
| Area of Use | For Laptops |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.