
Sandwich Toaster, Nonstick Coated Plates, Removable Plate, Temperature Light, 700 W Steel
*If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees app.
Lowest price for Princess Compact Pro 117002 is €68.00. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Princess Compact Pro 117002 |
| Brand | Princess |
Product Properties | |
| Cooking Plate Width | 23.0 cm |
| Features | Temperature Light, Removable Plate, Nonstick Coated Plates |
| Surface Type | Steel |
| Cooking Plate Depth | 13.0 cm |
| Type of Sandwich Toaster | Sandwich Toaster |
| Number of Sandwiches | 2 |
Power Source | |
|---|---|
| Power | 700 W |
Measures | |
| Height | 15.0 cm |
| Weight | 2.7 kg |
| Width | 26.0 cm |
| Depth | 28.0 cm |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2017-09-21 |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.