
DLP, 4:3, 16:9, 16:10 1920x1200
Try flexible payments with
*If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees app.
Lowest price for Optoma ZU920TST is €14,397.35. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Optoma ZU920TST |
| Brand | Optoma |
Type | |
| Type of Projector | Standard |
| Technology | DLP |
Product Properties | |
| Properties | Remote Control |
| Noise Level (normal mode) | 36 dB |
| Colour | Black |
| Lamp Life (standard mode) | 30000 h |
Picture | |
| Aspect Ratio | 16:9, 4:3, 16:10 |
| Keystone Adjustment | Horizontal, Vertical |
| Brightness (ANSI) | 8200 |
| Image Settings | Keystone Corrections, Lens Shift |
| Horizontal Lens Shift % | 25.0 % |
| HDR | Yes |
| Contrast (standard) | 3000000 :1 |
| Light Source | Laser |
| Vertical Lens shift % | 55.0 % |
| Lens Shift Adjustment | Vertical, Horizontal |
| 3D Type | Full 3D HD |
| 3D | Yes |
Features | |
|---|---|
| App Control | No |
| Can Run on Batteries | No |
Connections | |
| USB In | 1 |
| Inputs | RS 232, VGA, Ethernet, USB |
| 12v trigger | 1 |
| USB Type | USB-A |
| HDMI Version | 2.0 |
| 3.5mm (AUX) Out | 2 |
| No. of HDMI | 2 pcs |
| HDMI | Yes |
Display | |
| Screen Resolution | 1920x1200 |
Power Supply | |
| Power Consumption (normal) | 260.0 W |
Measures | |
| Weight | 13.998 kg |
| Width | 480.06 mm |
| Depth | 375.92 mm |
| Height | 144.018 mm |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2022-07-20 |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.