
16:9 1280x720 (HD)
*If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees app.
Lowest price for Tauoh Pro Projector 4K Android 11 is €70.42. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Tauoh Pro Projector 4K Android 11 |
| Brand | Tauoh |
Type | |
| Type of Projector | Mini |
Product Properties | |
| Properties | Remote Control |
| Noise Level (normal mode) | 25 dB |
| Colour | White |
| Noise Level (eco/low/whisper mode) | 20 dB |
Picture | |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Brightness (ANSI) | 200 |
| HDR | No |
| 3D | No |
Features | |
| App Control | No |
| Can Run on Batteries | No |
Display | |
| Screen Resolution | 1280x720 (HD) |
Connections | |
|---|---|
| USB In | 1 |
| Inputs | USB |
| USB Type | USB-A |
| No. of HDMI | 1 pcs |
| HDMI | Yes |
Wireless | |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Wireless Communication | Bluetooth, Miracast, Wi-Fi |
Measures | |
| Width | 180.0 mm |
| Depth | 80.0 mm |
| Height | 120.0 mm |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2025-04-09 |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.