
Rond,Stapelbaar, Steengoed, Grijs
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor House Doctor Rustic is € 7,50. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | House Doctor Rustic |
| Merk | House Doctor |
| Type | Serveerschalen |
Afmetingen | |
| Diameter | 11.5 cm |
| Hoogte | 3.8 cm |
| Gewicht | 220.0 g |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2016-11-23 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Aantal Stuks | 1 pcs |
| Kenmerken | Stapelbaar |
| Vorm | Rond |
| Kleur | Grijs |
| Fabriekskleur | Grey Blue |
| Materiaal | Steengoed |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431