For kunder
For bedrifter
Oppdag Klarna
Betalingsmetoder
Betalingsmetoder
Betal nå
Betal i 3 deler
Betal innen 30 dager
Finansiering
Vipps
Shopping og belønninger
Cashback
Utforsk butikker
Medlemskap
Sammenlign medlemskap
Max
Premium
Plus
Everywhere
Bankvirksomhet
Klarnakortet
Bankkonto
Mobil
Reise-eSIM
Mer informasjon
Hva er Klarna?
Handle
Butikker
Elkjøp
Farmasiet
Booking.com
kicks.no
POWER
Butikkoversikt
Handle og sammenlign priser
Tilbud
Black Friday 2026
Skjønnhet & Helse
Klær & Accessories
Leker & Hobby
Hjem & Interiør
Lyd & Bilde
Sport & Fritid
Data
Bygg & Oppussing
Foto & Video
Gaming & Underholdning
Mobil & Wearables
Barn & Familie
Kjøretøy & Mobilitet
Hage & Utemiljø
Kjøkkenapparater
Hvitevarer
Bøker, Filmer & Musikk
Kontorutstyr
Alle kategorier
App
Hjelp
Vis mer
NB
Logg inn
Klarna
/
Neutral
Betal i appen med
Neutral
Handle i Klarna-appen for å betale med Klarna
Filter
Sorter etter Popularitet
Neutral Bar Soap 2-pack
27 kr
2 butikker
Trendy
Neutral 0% Body Lotion 250ml
39 kr
156,00 kr/L
4 butikker
Neutral Anti-Perspirant Deo Roll-on 50ml
35 kr
700,00 kr/L
3 butikker
Neutral Sievi Dual Comfort Plus
511 kr
Eller 6 betalinger av 90 kr
Eller 6 betalinger av 90 kr/mnd.
*
7 butikker
Trendy
Neutral Professional White Sensitive
533 kr
5 butikker
Neutral Kids Bath & Wash Gel 250ml
39 kr
156,00 kr/L
2 butikker
Neutral Wool & Fine Liquid Detergent 800ml
69 kr
86,00 kr/L
2 butikker
Trendy
Neutral 0% Intensive Repair Cream 100ml
80 kr
800,00 kr/L
2 butikker
Trendy
Neutral Day Cream 50ml
5
99 kr
1 980,00 kr/L
1 butikk
Neutral Androni Bucket Set Underwater World 6 Pcs
87 kr
2 butikker
Neutral Neutral massage creme OXD
265 kr
265,00 kr/L
Eller 6 betalinger av 47 kr
Eller 6 betalinger av 47 kr/mnd.
*
2 butikker
Neutral Day Cream 50 ml 50ml
98 kr
1 959,00 kr/L
1 butikk
Trendy
Neutral 0% Hand Creme 75ml
55 kr
2 347,00 kr/L
2 butikker
Neutral Sensitive Skin Hand Wash 250ml 250ml
29 kr
116,00 kr/L
1 butikk
Neutral Sensitive Skin Shower Gel 250ml
38 kr
1 butikk
Neutral Liquid Laundry Detergent Color 700ml
59 kr
84,00 kr/L
1 butikk
Neutral Sensitive Skin Face Wash 150ml
119 kr
793,00 kr/L
1 butikk
Neutral Baby Shampoo 250ml
2
25 kr
100,00 kr/L
1 butikk
Neutral Normal Shampoo 250ml
2
36 kr
144,00 kr/L
1 butikk
Neutral Intimate Wash 250 ml
38 kr
1 butikk
Trendy
Neutral Bodylotion 250 ml 250ml
40 kr
160,00 kr/L
1 butikk
Neutral Body Lotion 250 ml 250ml
45 kr
180,00 kr/L
1 butikk
Neutral Neutralle Audio Kabel Jack 3.5mm M 2x Cinch M 3m
45 kr
1 butikk
-14%
Neutral Shower Gel 750 ml
49 kr
57 kr
1 butikk
Du har sett 24 av 213 produkter
Vis mer
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Marked
Norge
Følg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Bilder på dette nettstedet kan være generert med AI.
Cookies
Klarna.com