For kunder
For bedrifter
Oppdag Klarna
Betalingsmetoder
Betalingsmetoder
Betal nå
Betal i 3 deler
Betal innen 30 dager
Finansiering
Vipps
Shopping og belønninger
Cashback
Utforsk butikker
Medlemskap
Sammenlign medlemskap
Max
Premium
Plus
Everywhere
Bankvirksomhet
Klarnakortet
Bankkonto
Mobil
Reise-eSIM
Mer informasjon
Hva er Klarna?
Handle
Butikker
Elkjøp
Farmasiet
Booking.com
kicks.no
POWER
Butikkoversikt
Handle og sammenlign priser
Tilbud
Black Friday 2026
Skjønnhet & Helse
Klær & Accessories
Leker & Hobby
Hjem & Interiør
Lyd & Bilde
Sport & Fritid
Data
Bygg & Oppussing
Foto & Video
Gaming & Underholdning
Mobil & Wearables
Barn & Familie
Kjøretøy & Mobilitet
Hage & Utemiljø
Kjøkkenapparater
Hvitevarer
Bøker, Filmer & Musikk
Kontorutstyr
Alle kategorier
App
Hjelp
Vis mer
NB
Logg inn
Klarna
/
Uriage
Betal i appen med
URIAGE
Uriage
Handle i Klarna-appen for å betale med Klarna
Filter
Sorter etter Popularitet
Uriage Eau Thermale Micellar Water 150ml
64 kr
423,00 kr/L
5 butikker
Trendy
Uriage Xemose Anti Itch Smoothing Oil Balm 200ml
125 kr
625,00 kr/L
5 butikker
-23%
Uriage Xémose Cleansing Oil 200ml
107 kr
535,00 kr/L
4 butikker
-35%
Uriage Eau Thermale Water Contour Eye Cream 15ml
121 kr
8 067,00 kr/L
4 butikker
Trendy
Uriage Xmose Face Cream 40ml
146 kr
3 650,00 kr/L
4 butikker
-26%
Uriage Eau Thermale Silky Body Lotion 500ml
5
234 kr
468,00 kr/L
4 butikker
-13%
Uriage Eau Thermale Sérum Booster H.A 30ml
266 kr
8 867,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 92 kr
Eller 3 betalinger av 92 kr/mnd.
*
4 butikker
Uriage Gyn-8 Intimate Hygiene Soothing Cleansing Gel 100ml
4.7
102 kr
1 020,00 kr/L
2 butikker
Trendy
Uriage Eau Thermale Light Water Cream 40ml
166 kr
4 150,00 kr/L
4 butikker
-13%
Uriage Eau Thermale Bariéderm Hand Cream 50ml
72 kr
1 440,00 kr/L
3 butikker
-46%
Uriage Eau Thermale Bariéderm Lip Balm 15ml
75 kr
5 000,00 kr/L
3 butikker
Uriage Bariéderm Cica-Cream Copper Zinc SPF50+ 40ml
81 kr
2 031,00 kr/L
3 butikker
Trendy
Uriage Eau Thermale Water Spray 300ml
96 kr
320,00 kr/L
3 butikker
-16%
Uriage Power 3 Deo Roll-on 50ml
157 kr
3 140,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 54 kr
Eller 3 betalinger av 54 kr/mnd.
*
3 butikker
-19%
Uriage Eau Thermale Water Sleeping Mask 50ml
5
176 kr
3 520,00 kr/L
3 butikker
Uriage Xemose Cerat 200ml
219 kr
1 094,00 kr/L
3 butikker
Uriage Protect Firming Smoothing Day Fluid Lifting Fluid 40ml
224 kr
5 600,00 kr/L
3 butikker
-14%
Uriage Xémose Lipid-Replenishing Anti-Irritation Cream 200ml
226 kr
1 130,00 kr/L
3 butikker
Trendy
Uriage Bariéderm Cica-Cream Copper-Zinc 100ml
252 kr
2 520,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 87 kr
Eller 3 betalinger av 87 kr/mnd.
*
3 butikker
Uriage Bariederm-Cica Daily Serum 30ml
5
306 kr
10 200,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 105 kr
Eller 3 betalinger av 105 kr/mnd.
*
3 butikker
Uriage Lift Peel New Skin Night Cream 50 50ml
323 kr
6 460,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 111 kr
Eller 3 betalinger av 111 kr/mnd.
*
3 butikker
Trendy
Uriage Xémose Cleansing Soothing Oil 500ml
361 kr
722,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 124 kr
Eller 3 betalinger av 124 kr/mnd.
*
3 butikker
-34%
Uriage Absolu Redensifying Night Mask Global Anti-Aging 50ml
407 kr
8 140,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 140 kr
Eller 3 betalinger av 140 kr/mnd.
*
3 butikker
Uriage Age Absolu Pink Redensifying Cream 50 ml 50ml
527 kr
10 540,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 182 kr
Eller 3 betalinger av 182 kr/mnd.
*
3 butikker
Du har sett 24 av 187 produkter
Vis mer
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Marked
Norge
Følg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Bilder på dette nettstedet kan være generert med AI.
Cookies
Klarna.com