For kunder
For bedrifter
Oppdag Klarna
Betalingsmetoder
Betalingsmetoder
Betal nå
Betal i 3 deler
Betal innen 30 dager
Finansiering
Vipps
Shopping og belønninger
Cashback
Utforsk butikker
Medlemskap
Sammenlign medlemskap
Max
Premium
Plus
Everywhere
Bankvirksomhet
Klarnakortet
Bankkonto
Mobil
Reise-eSIM
Mer informasjon
Hva er Klarna?
Handle
Butikker
Elkjøp
Farmasiet
Booking.com
kicks.no
POWER
Butikkoversikt
Handle og sammenlign priser
Tilbud
Black Friday 2026
Skjønnhet & Helse
Klær & Accessories
Leker & Hobby
Hjem & Interiør
Lyd & Bilde
Sport & Fritid
Data
Bygg & Oppussing
Foto & Video
Gaming & Underholdning
Mobil & Wearables
Barn & Familie
Kjøretøy & Mobilitet
Hage & Utemiljø
Kjøkkenapparater
Hvitevarer
Bøker, Filmer & Musikk
Kontorutstyr
Alle kategorier
App
Hjelp
Vis mer
NB
Logg inn
Klarna
/
Ahava
Betal i appen med
AHAVA
Ahava
Handle i Klarna-appen for å betale med Klarna
Filter
Sorter etter Popularitet
Ahava Deadsea Water Mineral Hand Cream Sea Kissed 100ml
157 kr
1 570,00 kr/L
2 butikker
Ahava Liquid Dead Sea Salt 200ml
213 kr
1 065,00 kr/L
2 butikker
Ahava Hyaluronic Acid Leave-on Mask 50ml
354 kr
7 080,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 122 kr
Eller 3 betalinger av 122 kr/mnd.
*
2 butikker
Ahava Deadsea Water Mineral Hand Cream 100ml
424 kr
4 240,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 146 kr
Eller 3 betalinger av 146 kr/mnd.
*
2 butikker
Ahava Safe Pretinol Eye Cream 15ml
590 kr
39 333,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 203 kr
Eller 3 betalinger av 203 kr/mnd.
*
2 butikker
Ahava Men T.T.E. Soothing After Shave Moisturizer 50 ml
615 kr
12 300,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 212 kr
Eller 3 betalinger av 212 kr/mnd.
*
2 butikker
Ahava Overnight Deep Wrinkle Mask 50ml
620 kr
12 400,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 214 kr
Eller 3 betalinger av 214 kr/mnd.
*
2 butikker
Ahava CC Cream - 30 ml
646 kr
21 533,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 223 kr
Eller 3 betalinger av 223 kr/mnd.
*
2 butikker
Ahava Dead Sea Crystal Osmoter X6 Smoothing Cream 50ml
1 054 kr
21 080,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 363 kr
Eller 3 betalinger av 363 kr/mnd.
*
2 butikker
Ahava Hyaluronic Acid 24/7 Cream 50ml
802 kr
16 040,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 276 kr
Eller 3 betalinger av 276 kr/mnd.
*
2 butikker
-62%
Ahava Dunaliella Algae Peel-Off Mask 8ml
65 kr
8 125,00 kr/L
1 butikk
Ahava Time to Clear Purifying Mud Mask 8ml
65 kr
8 125,00 kr/L
1 butikk
Ahava Deadsea Salt Natural Dead Sea Bath Salt 250ml 250g
105 kr
420,00 kr/L
1 butikk
Ahava Safe pRetinol Sheet Mask 15ml
111 kr
7 400,00 kr/L
1 butikk
Ahava Moisturizing Dead Sea Salt Soap 100g
123 kr
1 butikk
Ahava Time to Energize Men's Exfoliating Cleansing Gel 100ml
145 kr
1 450,00 kr/L
1 butikk
Ahava Natural Dead Sea Body Mud 400g 400ml
149 kr
373,00 kr/L
1 butikk
Ahava Deadsea Water Mineral Shower Gel Spring Blossom 200ml
154 kr
770,00 kr/L
1 butikk
Ahava Men's Mineral Shower Gel 200ml 1-pack
159 kr
795,00 kr/L
1 butikk
Ahava Clineral SEBO Soothing Nourishing Face Cream with Moisturizing Effect 50ml
159 kr
3 180,00 kr/L
1 butikk
Ahava Deadsea Water Mineral Deo Roll-on 50ml
166 kr
3 320,00 kr/L
1 butikk
Ahava Time to Clear Refreshing Cleansinggel 100ml
167 kr
1 670,00 kr/L
1 butikk
Ahava Clineral Pso Scalp Cream Mask 200ml
167 kr
835,00 kr/L
1 butikk
Ahava Fjerner For Øyesminke Tid 125 ml
167 kr
1 336,00 kr/L
1 butikk
Du har sett 24 av 74 produkter
Vis mer
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Marked
Norge
Følg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Bilder på dette nettstedet kan være generert med AI.
Cookies
Klarna.com