For kunder
For bedrifter
Oppdag Klarna
Betalingsmetoder
Betalingsmetoder
Betal nå
Betal i 3 deler
Betal innen 30 dager
Finansiering
Vipps
Shopping og belønninger
Cashback
Utforsk butikker
Medlemskap
Sammenlign medlemskap
Max
Premium
Plus
Everywhere
Bankvirksomhet
Klarnakortet
Bankkonto
Mobil
Reise-eSIM
Mer informasjon
Hva er Klarna?
Handle
Butikker
Elkjøp
Farmasiet
Booking.com
kicks.no
POWER
Butikkoversikt
Handle og sammenlign priser
Tilbud
Black Friday 2026
Skjønnhet & Helse
Klær & Accessories
Leker & Hobby
Hjem & Interiør
Lyd & Bilde
Sport & Fritid
Data
Bygg & Oppussing
Foto & Video
Gaming & Underholdning
Mobil & Wearables
Barn & Familie
Kjøretøy & Mobilitet
Hage & Utemiljø
Kjøkkenapparater
Hvitevarer
Bøker, Filmer & Musikk
Kontorutstyr
Alle kategorier
App
Hjelp
Vis mer
NB
Logg inn
Klarna
/
Beard Monkey
Betal i appen med
BEARD MONKEY
Beard Monkey
Handle i Klarna-appen for å betale med Klarna
Filter
Sorter etter Popularitet
Beard Monkey Antiperspirant Golden Earth Deo Roll-on 50ml
95 kr
1 900,00 kr/L
6 butikker
Beard Monkey Saltwater Spray 150ml
159 kr
1 060,00 kr/L
8 butikker
Beard Monkey Twist Razor
224 kr
8 butikker
-17%
Beard Monkey Shaving Brush Barberkost
5
227 kr
273 kr
4 butikker
Beard Monkey Beard shampoo Minty & Raspberry 100ml
140 kr
1 400,00 kr/L
4 butikker
Beard Monkey Beard Conditioner Sweet Tobacco 100ml
104 kr
1 040,00 kr/L
7 butikker
Beard Monkey Beard Shaper Orange & Cinnamon 60g
5
135 kr
2 250,00 kr/L
6 butikker
Beard Monkey Shaper Licorice (60ml)
135 kr
2 250,00 kr/L
6 butikker
Beard Monkey Beard Shampoo Orange & Cinnamon 100ml
140 kr
1 400,00 kr/L
6 butikker
Beard Monkey Beard Shaper Sweet Tobacco 60ml
153 kr
2 550,00 kr/L
6 butikker
Beard Monkey Beard Oil Licorice 50ml
5
155 kr
3 100,00 kr/L
6 butikker
-12%
Beard Monkey Hair Shaper Wax 100ml
162 kr
1 620,00 kr/L
6 butikker
Trendy
Beard Monkey Hair Clay 100ml
5
168 kr
1 680,00 kr/L
6 butikker
Beard Monkey Hair Paste 100ml100g
169 kr
1 690,00 kr/L
6 butikker
Trendy
Beard Monkey Mega Hairspray 300ml
174 kr
580,00 kr/L
6 butikker
Beard Monkey Beard Oil Sweet Tobacco 50ml
5
174 kr
3 480,00 kr/L
6 butikker
Beard Monkey Aftershave Lotion 100ml
205 kr
2 050,00 kr/L
6 butikker
Beard Monkey Antiperspirant Silver Rain Deo Roll-on 50ml
111 kr
2 220,00 kr/L
5 butikker
Beard Monkey Beard Conditioner Mint Rasberry 100ml
116 kr
1 160,00 kr/L
6 butikker
Beard Monkey Hair Conditioner Lemongrass 250ml
129 kr
516,00 kr/L
6 butikker
Beard Monkey Oil Orange Cinnamon 50ml
184 kr
3 680,00 kr/L
6 butikker
Beard Monkey Golden Earth EdP 50ml
333 kr
6 660,00 kr/L
6 butikker
Beard Monkey Beard Shampoo Sweet Tabacco 100ml
95 kr
950,00 kr/L
5 butikker
Beard Monkey Licorice Shampoo 100 ml
111 kr
1 110,00 kr/L
5 butikker
Du har sett 24 av 93 produkter
Vis mer
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Marked
Norge
Følg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Bilder på dette nettstedet kan være generert med AI.
Cookies
Klarna.com