For kunder
For bedrifter
Oppdag Klarna
Betalingsmetoder
Betalingsmetoder
Betal nå
Betal i 3 deler
Betal innen 30 dager
Finansiering
Vipps
Shopping og belønninger
Cashback
Utforsk butikker
Medlemskap
Sammenlign medlemskap
Max
Premium
Plus
Everywhere
Bankvirksomhet
Klarnakortet
Bankkonto
Mobil
Reise-eSIM
Mer informasjon
Hva er Klarna?
Handle
Butikker
Elkjøp
Farmasiet
Booking.com
kicks.no
POWER
Butikkoversikt
Handle og sammenlign priser
Tilbud
Black Friday 2026
Skjønnhet & Helse
Klær & Accessories
Leker & Hobby
Hjem & Interiør
Lyd & Bilde
Sport & Fritid
Data
Bygg & Oppussing
Foto & Video
Gaming & Underholdning
Mobil & Wearables
Barn & Familie
Kjøretøy & Mobilitet
Hage & Utemiljø
Kjøkkenapparater
Hvitevarer
Bøker, Filmer & Musikk
Kontorutstyr
Alle kategorier
App
Hjelp
Vis mer
NB
Logg inn
Klarna
/
Nivea Men
Betal i appen med
NIVEA MEN
Nivea Men
Handle i Klarna-appen for å betale med Klarna
Filter
Sorter etter Popularitet
Trendy
Nivea Men Anti-Age Hyaluron Eye Cream 15Ml 15ml
4.4
94 kr
6 267,00 kr/L
8 butikker
Nivea Men Derma Control Defend Spray 150 Ml
55 kr
7 butikker
Nivea Men Hydrocare Hydrating Liquid 100 ml 100ml
102 kr
1 020,00 kr/L
6 butikker
Nivea Men Energy Shower Gel 50ml
4.5
29 kr
580,00 kr/L
2 butikker
Nivea Men Invisible Black White Power Roll-On 50 ml 50ml
59 kr
1 180,00 kr/L
2 butikker
Nivea Men Fresh Active 48H Antiperspirant 50ml
86 kr
2 760,00 kr/L
2 butikker
Nivea Men Deodorant Dry Fresh Roll-On 50ml
85 kr
3 080,00 kr/L
2 butikker
Nivea Men Silver Protect Deo Roll-on 50ml
122 kr
7 860,00 kr/L
2 butikker
Nivea Men Invisible Black & White Antiperspirant 50ml
123 kr
2 460,00 kr/L
1 butikk
Nivea Men Protect & Care Deodorant Roll-On 50ml
326 kr
6 520,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 112 kr
Eller 3 betalinger av 112 kr/mnd.
*
1 butikk
Nivea Men Cool Kick Antiperspirant Roll-On 50 ml 50ml 3-pack
33 kr
1 butikk
Nivea Men Derma Control Sensitive Antiperspirant Roll-On 50ml 50ml
76 kr
1 520,00 kr/L
1 butikk
Nivea Men Deep Sport Dusjsåpe 500ml 500ml
78 kr
156,00 kr/L
1 butikk
Nivea Men Deodorant BLACK& WHITE INVISIBLE Ultimate Impact 5in1 Spray 150ml
81 kr
540,00 kr/L
1 butikk
Nivea Men Derma Control Sensitive Antiperspirant Spray 150ml
95 kr
1 butikk
Nivea Men Cool Kick Body Cream 400ml
100 kr
250,00 kr/L
1 butikk
Nivea Men Derma Control Clinical Ultra Comfort Spray 150 ml 150ml
120 kr
800,00 kr/L
1 butikk
Nivea Men Invisible Black & White Original Deo Spray 150ml
129 kr
860,00 kr/L
1 butikk
Nivea Men Fresh Ocean Deo Roll-On 50ml
133 kr
2 660,00 kr/L
1 butikk
Nivea Men Fuktighetsgivende Aftershave Balm Aloe Vera 100 ml
228 kr
2 280,00 kr/L
1 butikk
Nivea Men 360° Kraftig Lysende Serum 2 i 1 30ml 30ml
374 kr
12 467,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 129 kr
Eller 3 betalinger av 129 kr/mnd.
*
1 butikk
Nivea Men Anti-Age Hyaluron After Shave Balm 100 ml 100ml
145 kr
1 450,00 kr/L
1 butikk
Du har sett 22 av 23 produkter
Vis mer
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Marked
Norge
Følg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Bilder på dette nettstedet kan være generert med AI.
Cookies
Klarna.com