For kunder
For bedrifter
Oppdag Klarna
Betalingsmetoder
Betalingsmetoder
Betal nå
Betal i 3 deler
Betal innen 30 dager
Finansiering
Vipps
Shopping og belønninger
Cashback
Utforsk butikker
Medlemskap
Sammenlign medlemskap
Max
Premium
Plus
Everywhere
Bankvirksomhet
Klarnakortet
Bankkonto
Mobil
Reise-eSIM
Mer informasjon
Hva er Klarna?
Handle
Butikker
Elkjøp
Farmasiet
Booking.com
kicks.no
POWER
Butikkoversikt
Handle og sammenlign priser
Tilbud
Black Friday 2026
Skjønnhet & Helse
Klær & Accessories
Leker & Hobby
Hjem & Interiør
Lyd & Bilde
Sport & Fritid
Data
Bygg & Oppussing
Foto & Video
Gaming & Underholdning
Mobil & Wearables
Barn & Familie
Kjøretøy & Mobilitet
Hage & Utemiljø
Kjøkkenapparater
Hvitevarer
Bøker, Filmer & Musikk
Kontorutstyr
Alle kategorier
App
Hjelp
Vis mer
NB
Logg inn
Klarna
/
Cuba
Betal i appen med
CUBA
Cuba
Handle i Klarna-appen for å betale med Klarna
Filter
Sorter etter Popularitet
Cuba Red EdT 100ml
107 kr
1 070,00 kr/L
5 butikker
Cuba Royal EdT 100ml
123 kr
1 230,00 kr/L
5 butikker
Cuba Prestige Gold EdT 90ml
4.4
129 kr
1 433,00 kr/L
5 butikker
Cuba Prestige Platinum EdT 90ml
146 kr
1 622,00 kr/L
5 butikker
Cuba Winner EdT 35ml
57 kr
1 629,00 kr/L
4 butikker
Cuba Victory EdP 35ml
67 kr
1 914,00 kr/L
4 butikker
Cuba Prestige Black EdT 35ml
67 kr
1 914,00 kr/L
4 butikker
Cuba Shadow EdT 35ml
67 kr
1 914,00 kr/L
4 butikker
Cuba Wild Heart EdT 100ml
113 kr
1 130,00 kr/L
4 butikker
Cuba Green EdT 100ml
123 kr
1 230,00 kr/L
4 butikker
Cuba Prestige Black EdT 90ml
146 kr
1 622,00 kr/L
4 butikker
Cuba Brown EdT 100ml
113 kr
1 130,00 kr/L
3 butikker
Cuba Paris Classic Hot Edt 100ml
117 kr
1 170,00 kr/L
3 butikker
Cuba Blossom EDP Spray for Women 100ml
144 kr
1 440,00 kr/L
3 butikker
Cuba Black EdT 100ml
150 kr
1 500,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 52 kr
Eller 3 betalinger av 52 kr/mnd.
*
3 butikker
Cuba La Vida EdP 100ml
153 kr
1 530,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 53 kr
Eller 3 betalinger av 53 kr/mnd.
*
3 butikker
Cuba My Love EdP 100ml
153 kr
1 530,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 53 kr
Eller 3 betalinger av 53 kr/mnd.
*
3 butikker
Cuba Authentic Flame EdT 100ml
160 kr
1 600,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 55 kr
Eller 3 betalinger av 55 kr/mnd.
*
3 butikker
Cuba VIP EdP 35ml
302 kr
10 514,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 104 kr
Eller 3 betalinger av 104 kr/mnd.
*
3 butikker
Cuba Gold Deo Roll-on 50ml
34 kr
680,00 kr/L
2 butikker
Cuba Green Deo Spray 200ml
45 kr
225,00 kr/L
2 butikker
Cuba Jungle Zebra EdP 35ml
49 kr
1 400,00 kr/L
2 butikker
Cuba Jungle Snake EdP 35ml
53 kr
1 514,00 kr/L
2 butikker
Cuba City New York EdT 35ml
54 kr
1 543,00 kr/L
2 butikker
Du har sett 24 av 151 produkter
Vis mer
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Marked
Norge
Følg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Bilder på dette nettstedet kan være generert med AI.
Cookies
Klarna.com