For kunder
For bedrifter
Oppdag Klarna
Betalingsmetoder
Betalingsmetoder
Betal nå
Betal i 3 deler
Betal innen 30 dager
Finansiering
Vipps
Shopping og belønninger
Cashback
Utforsk butikker
Medlemskap
Sammenlign medlemskap
Max
Premium
Plus
Everywhere
Bankvirksomhet
Klarnakortet
Bankkonto
Mobil
Reise-eSIM
Mer informasjon
Hva er Klarna?
Handle
Butikker
Elkjøp
Farmasiet
Booking.com
kicks.no
POWER
Butikkoversikt
Handle og sammenlign priser
Tilbud
Black Friday 2026
Skjønnhet & Helse
Klær & Accessories
Leker & Hobby
Hjem & Interiør
Lyd & Bilde
Sport & Fritid
Data
Bygg & Oppussing
Foto & Video
Gaming & Underholdning
Mobil & Wearables
Barn & Familie
Kjøretøy & Mobilitet
Hage & Utemiljø
Kjøkkenapparater
Hvitevarer
Bøker, Filmer & Musikk
Kontorutstyr
Alle kategorier
App
Hjelp
Vis mer
NB
Logg inn
Klarna
/
Derma
Betal i appen med
Derma
Handle i Klarna-appen for å betale med Klarna
Filter
Sorter etter Popularitet
Derma Sollotion SPF30 200ml
115 kr
575,00 kr/L
5 butikker
Derma Sun Stick SPF50 15ml
61 kr
4 067,00 kr/L
9 butikker
Trendy
Derma Kids Sollotion SPF30 200ml
111 kr
555,00 kr/L
6 butikker
Derma Man Mud Wax 75ml
59 kr
787,00 kr/L
6 butikker
-20%
Derma Eco Bath Shampoo 150ml
36 kr
240,00 kr/L
5 butikker
Trendy
Derma Eco Rich & Caring Body Lotion 400ml
87 kr
218,00 kr/L
6 butikker
Derma Face Sun Lotion SPF30 50ml
96 kr
1 920,00 kr/L
6 butikker
-21%
Derma Family Håndsæbe 500ml
27 kr
54,00 kr/L
4 butikker
Derma Supreme Aftersun 150 ml 150ml
179 kr
1 193,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 62 kr
Eller 3 betalinger av 62 kr/mnd.
*
4 butikker
Derma Eco Micellar Water 200ml
64 kr
320,00 kr/L
7 butikker
-21%
Derma Eco Firming Anti-Age Serum 30ml
83 kr
2 767,00 kr/L
7 butikker
-20%
Derma Eco Baby Salve 100ml
35 kr
350,00 kr/L
6 butikker
-19%
Derma Family Body Lotion 350ml
47 kr
134,00 kr/L
6 butikker
Derma Eco Cleansing Gel 200ml
64 kr
320,00 kr/L
6 butikker
Derma Eco Day Cream 50ml
67 kr
1 340,00 kr/L
6 butikker
Derma Sollotion Roll-on SPF30 50ml
76 kr
1 520,00 kr/L
6 butikker
Trendy
Derma Kids Sollotion Roll-on SPF50 50 ml 50ml
81 kr
1 620,00 kr/L
6 butikker
Trendy
Derma Sollotion SPF15 200ml
101 kr
505,00 kr/L
6 butikker
Trendy
Derma Face Sun Lotion Anti-Age SPF50 50ml
3
142 kr
2 840,00 kr/L
5 butikker
Derma Ibux kapsler 400mg - 10 kapsler
59 kr
4 butikker
Derma Kids Sollotion SPF30 500ml
282 kr
564,00 kr/L
4 butikker
Derma Sun Lotion SPF50 150 ml
159 kr
3 butikker
Derma Family Antiperspirant Deo Roll-on 50ml
35 kr
700,00 kr/L
5 butikker
-14%
Derma Family Balsam 350ml
38 kr
109,00 kr/L
5 butikker
Du har sett 24 av 92 produkter
Vis mer
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Marked
Norge
Følg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Bilder på dette nettstedet kan være generert med AI.
Cookies
Klarna.com