For kunder
For bedrifter
Oppdag Klarna
Betalingsmetoder
Betalingsmetoder
Betal nå
Betal i 3 deler
Betal innen 30 dager
Finansiering
Vipps
Shopping og belønninger
Cashback
Utforsk butikker
Medlemskap
Sammenlign medlemskap
Max
Premium
Plus
Everywhere
Bankvirksomhet
Klarnakortet
Bankkonto
Mobil
Reise-eSIM
Mer informasjon
Hva er Klarna?
Handle
Butikker
Elkjøp
Farmasiet
Booking.com
kicks.no
POWER
Butikkoversikt
Handle og sammenlign priser
Tilbud
Black Friday 2026
Skjønnhet & Helse
Klær & Accessories
Leker & Hobby
Hjem & Interiør
Lyd & Bilde
Sport & Fritid
Data
Bygg & Oppussing
Foto & Video
Gaming & Underholdning
Mobil & Wearables
Barn & Familie
Kjøretøy & Mobilitet
Hage & Utemiljø
Kjøkkenapparater
Hvitevarer
Bøker, Filmer & Musikk
Kontorutstyr
Alle kategorier
App
Hjelp
Vis mer
NB
Logg inn
Klarna
/
STR8
Betal i appen med
STR8
STR8
Handle i Klarna-appen for å betale med Klarna
Filter
Sorter etter Popularitet
STR8 8 Ahead Deodorant spray 150ml
56 kr
373,00 kr/L
2 butikker
STR8 Live True Deo Body Spray 150ml
28 kr
187,00 kr/L
1 butikk
STR8 Original Deodorant Spray 150ml 150ml 2-pack
41 kr
1 butikk
STR8 Jan Niezbędny Sarantis Grosik Worki 16 Szt
44 kr
1 butikk
STR8 8 Rise Deodorant spray 150ml
45 kr
300,00 kr/L
1 butikk
STR8 STR8 Red Code Deodorant spray 150ml
48 kr
320,00 kr/L
1 butikk
STR8 FR34K Deo Spray 150ml
53 kr
353,00 kr/L
1 butikk
STR8 Spill 150 ml 150ml
54 kr
360,00 kr/L
1 butikk
STR8 Wild Beat Deodorant with Spray 150 ml 150ml
58 kr
387,00 kr/L
1 butikk
STR8 Spill Deo,M,85 85ml
62 kr
729,00 kr/L
1 butikk
STR8 Original Deosprej 150ml 150ml
63 kr
420,00 kr/L
1 butikk
STR8 Wild Beat Shower Gel 400 ml 400ml
65 kr
163,00 kr/L
1 butikk
STR8 Ahead Refreshing Dusjsåpe 400ml
65 kr
163,00 kr/L
1 butikk
STR8 8 Ahead Deodorant forstøver mężczyzn 85ml 85ml
86 kr
1 012,00 kr/L
1 butikk
STR8 Original For Men 85 ml 85ml
90 kr
1 059,00 kr/L
1 butikk
STR8 Red Code Deo M 85 ml
91 kr
1 butikk
STR8 Ahead After Shave 100ml
94 kr
940,00 kr/L
1 butikk
STR8 8x4 Women Frozen Berry Antiperspirant Deodorant Spray 8 x 150 ml 150ml 8-pack
95 kr
1 butikk
STR8 Sarantis Gave Original Deodorant Spray 150ml + Dusjsåpe 250ml 150ml
110 kr
733,00 kr/L
1 butikk
STR8 Red Code Gift Set 50ml Deo Spray
112 kr
1 butikk
STR8 8 Original Natural Deodorant Spray 75ml
114 kr
1 520,00 kr/L
1 butikk
STR8 Red Code Scented Spray 75 ml 75ml
117 kr
1 560,00 kr/L
1 butikk
STR8 Original After Shave 100ml
119 kr
1 190,00 kr/L
1 butikk
STR8 Red Beroligende Aftershave Lotion 100 ml
4.9
124 kr
1 240,00 kr/L
1 butikk
Du har sett 24 av 36 produkter
Vis mer
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Marked
Norge
Følg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Bilder på dette nettstedet kan være generert med AI.
Cookies
Klarna.com