For kunder
For bedrifter
Oppdag Klarna
Betalingsmetoder
Betalingsmetoder
Betal nå
Betal i 3 deler
Betal innen 30 dager
Finansiering
Vipps
Shopping og belønninger
Cashback
Utforsk butikker
Medlemskap
Sammenlign medlemskap
Max
Premium
Plus
Everywhere
Bankvirksomhet
Klarnakortet
Bankkonto
Mobil
Reise-eSIM
Mer informasjon
Hva er Klarna?
Handle
Butikker
Elkjøp
Farmasiet
Booking.com
kicks.no
POWER
Butikkoversikt
Handle og sammenlign priser
Tilbud
Black Friday 2026
Skjønnhet & Helse
Klær & Accessories
Leker & Hobby
Hjem & Interiør
Lyd & Bilde
Sport & Fritid
Data
Bygg & Oppussing
Foto & Video
Gaming & Underholdning
Mobil & Wearables
Barn & Familie
Kjøretøy & Mobilitet
Hage & Utemiljø
Kjøkkenapparater
Hvitevarer
Bøker, Filmer & Musikk
Kontorutstyr
Alle kategorier
App
Hjelp
Vis mer
NB
Logg inn
Klarna
/
Depot
Betal i appen med
DEPOT
Depot
Handle i Klarna-appen for å betale med Klarna
Filter
Sorter etter Popularitet
-11%
Depot No 410 Post-Shave Stick 5 ml
91 kr
103 kr
8 butikker
Trendy
Depot No. 505 Conditioning Beard Oil 30 ml
156 kr
5 208,00 kr/L
8 butikker
Trendy
Depot No. 302 Clay Pomade 75ml
148 kr
1 973,00 kr/L
9+ butikker
Depot No. 308 Volume Creator 100ml
105 kr
1 050,00 kr/L
9 butikker
Trendy
Depot No. 105 Invigorating Shampoo 250ml
120 kr
480,00 kr/L
9 butikker
Trendy
Depot No. 606 Sport Hair & Body Shampoo 250ml
120 kr
480,00 kr/L
9 butikker
Trendy
Depot No. 101 Normalizing Daily Shampoo 250ml
158 kr
631,00 kr/L
9 butikker
Trendy
Depot No. 201 Refreshing Conditioner 250ml
169 kr
677,00 kr/L
9 butikker
Trendy
Depot No. 301 Matt Paste 75ml
173 kr
2 307,00 kr/L
9 butikker
-15%
Depot No.803 Daliy Face Moisturizer 65
209 kr
245 kr
6 butikker
Trendy
Depot No. 309 Texturizing Dust 7g
181 kr
5 butikker
Depot No. 404 Soothing Shaving Cream 125 ml
105 kr
30,00 kr/kg
8 butikker
Trendy
Depot No.102 Anti-Dandruff & Sebum Control Shampoo 250ml
136 kr
544,00 kr/L
8 butikker
Trendy
Depot No. 103 Hydrating Shampoo 250ml
139 kr
556,00 kr/L
8 butikker
Trendy
Depot No. 303 Modelling Wax 100ml
168 kr
1 680,00 kr/L
8 butikker
Depot No 407 Restoring Aftershave 100 ml
205 kr
2 050,00 kr/L
8 butikker
Depot No. 406 Transparent Shaving Gel 100ml
96 kr
955,00 kr/L
7 butikker
Depot No. 405 Moisturizing Shaving Cream 125ml
99 kr
788,00 kr/L
7 butikker
Depot No. 316 Styling Cream 125 ml 125ml
109 kr
872,00 kr/L
7 butikker
-17%
Depot No. 607 Sport Refreshing Body Spray 200ml
117 kr
585,00 kr/L
7 butikker
Depot No. 107 White Clay Sebum Control Shampoo 250ml
131 kr
524,00 kr/L
7 butikker
Depot No. 402 Pre Post Shave Emollient Fluid 100 ml
133 kr
1 330,00 kr/L
7 butikker
Depot No. 104 Silver Shampoo 250ml
142 kr
567,00 kr/L
7 butikker
Depot No.802 Exfoliating Skin Cleanser 100ml
142 kr
1 420,00 kr/L
7 butikker
Du har sett 24 av 161 produkter
Vis mer
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Marked
Norge
Følg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Bilder på dette nettstedet kan være generert med AI.
Cookies
Klarna.com