For kunder
For bedrifter
Oppdag Klarna
Betalingsmetoder
Betalingsmetoder
Betal nå
Betal i 3 deler
Betal innen 30 dager
Finansiering
Vipps
Shopping og belønninger
Cashback
Utforsk butikker
Medlemskap
Sammenlign medlemskap
Max
Premium
Plus
Everywhere
Bankvirksomhet
Klarnakortet
Bankkonto
Mobil
Reise-eSIM
Mer informasjon
Hva er Klarna?
Handle
Butikker
Elkjøp
Farmasiet
Booking.com
kicks.no
POWER
Butikkoversikt
Handle og sammenlign priser
Tilbud
Black Friday 2026
Skjønnhet & Helse
Klær & Accessories
Leker & Hobby
Hjem & Interiør
Lyd & Bilde
Sport & Fritid
Data
Bygg & Oppussing
Foto & Video
Gaming & Underholdning
Mobil & Wearables
Barn & Familie
Kjøretøy & Mobilitet
Hage & Utemiljø
Kjøkkenapparater
Hvitevarer
Bøker, Filmer & Musikk
Kontorutstyr
Alle kategorier
App
Hjelp
Vis mer
NB
Logg inn
Klarna
/
OUAI
Betal i appen med
OUAI
OUAI
Handle i Klarna-appen for å betale med Klarna
Filter
Sorter etter Popularitet
OUAI Super Dry Shampoo Cape Town 127 g 127g
276 kr
Eller 6 betalinger av 49 kr
Eller 6 betalinger av 49 kr/mnd.
*
2 butikker
Trendy
OUAI Detox Shampoo 300ml
278 kr
925,00 kr/L
Eller 6 betalinger av 49 kr
Eller 6 betalinger av 49 kr/mnd.
*
2 butikker
OUAI Melrose Place Body Créme 212g 212ml
5
355 kr
1 675,00 kr/L
Eller 6 betalinger av 63 kr
Eller 6 betalinger av 63 kr/mnd.
*
2 butikker
OUAI Detox Shampoo Refill 946ml
591 kr
625,00 kr/L
Eller 6 betalinger av 104 kr
Eller 6 betalinger av 104 kr/mnd.
*
2 butikker
OUAI Medium Hair Shampoo 300ml
276 kr
920,00 kr/L
Eller 6 betalinger av 49 kr
Eller 6 betalinger av 49 kr/mnd.
*
3 butikker
OUAI Thick Hair Shampoo 300ml
276 kr
920,00 kr/L
Eller 6 betalinger av 49 kr
Eller 6 betalinger av 49 kr/mnd.
*
3 butikker
Trendy
OUAI Hair Oil 45ml
276 kr
6 133,00 kr/L
Eller 6 betalinger av 49 kr
Eller 6 betalinger av 49 kr/mnd.
*
2 butikker
Trendy
OUAI Fragrance Mist Ibiza Eau De Parfum 97ml
280 kr
2 887,00 kr/L
Eller 6 betalinger av 49 kr
Eller 6 betalinger av 49 kr/mnd.
*
2 butikker
OUAI Scalp Serum 60ml
493 kr
8 213,00 kr/L
Eller 6 betalinger av 87 kr
Eller 6 betalinger av 87 kr/mnd.
*
2 butikker
Trendy
OUAI Anti Frizz Creme Travle 89ml
138 kr
1 555,00 kr/L
2 butikker
OUAI Wave Spray Travel Saltvannsspray 89ml
144 kr
1 618,00 kr/L
2 butikker
OUAI Medium Conditioner 89 ml 89ml
158 kr
2 butikker
OUAI Hair Oil 13ml
177 kr
13 600,00 kr/L
2 butikker
OUAI Body Cleanser Melrose Place 300ml
257 kr
856,00 kr/L
Eller 6 betalinger av 45 kr
Eller 6 betalinger av 45 kr/mnd.
*
2 butikker
OUAI St. Barts Body Cleanser 300ml
257 kr
856,00 kr/L
Eller 6 betalinger av 45 kr
Eller 6 betalinger av 45 kr/mnd.
*
2 butikker
OUAI Medium Hair Conditioner 300ml
276 kr
920,00 kr/L
Eller 6 betalinger av 49 kr
Eller 6 betalinger av 49 kr/mnd.
*
2 butikker
OUAI St. Barts Hair & Body Mist 97ml
276 kr
2 845,00 kr/L
Eller 6 betalinger av 49 kr
Eller 6 betalinger av 49 kr/mnd.
*
2 butikker
OUAI Wave Spray 177 ml 177ml
276 kr
1 559,00 kr/L
Eller 6 betalinger av 49 kr
Eller 6 betalinger av 49 kr/mnd.
*
2 butikker
OUAI Fine Hair Shampoo 300ml
276 kr
920,00 kr/L
Eller 6 betalinger av 49 kr
Eller 6 betalinger av 49 kr/mnd.
*
2 butikker
Trendy
OUAI Anti-Frizz Crème 177ml
276 kr
1 559,00 kr/L
Eller 6 betalinger av 49 kr
Eller 6 betalinger av 49 kr/mnd.
*
2 butikker
OUAI Fragrance Mist Melrose Place Eau De Parfum
280 kr
Eller 6 betalinger av 49 kr
Eller 6 betalinger av 49 kr/mnd.
*
2 butikker
Trendy
OUAI Fragrance Mist Santorini Eau De Parfum
280 kr
3 292,00 kr/kg
Eller 6 betalinger av 49 kr
Eller 6 betalinger av 49 kr/mnd.
*
2 butikker
OUAI Hand Lotion 474ml
284 kr
599,00 kr/L
Eller 6 betalinger av 50 kr
Eller 6 betalinger av 50 kr/mnd.
*
2 butikker
OUAI Curl Crème 236ml
3
284 kr
1 203,00 kr/L
Eller 6 betalinger av 50 kr
Eller 6 betalinger av 50 kr/mnd.
*
2 butikker
Du har sett 24 av 92 produkter
Vis mer
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Marked
Norge
Følg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Bilder på dette nettstedet kan være generert med AI.
Cookies
Klarna.com