For kunder
For bedrifter
Oppdag Klarna
Betalingsmetoder
Betalingsmetoder
Betal nå
Betal i 3 deler
Betal innen 30 dager
Finansiering
Vipps
Shopping og belønninger
Cashback
Utforsk butikker
Medlemskap
Sammenlign medlemskap
Max
Premium
Plus
Everywhere
Bankvirksomhet
Klarnakortet
Bankkonto
Mobil
Reise-eSIM
Mer informasjon
Hva er Klarna?
Handle
Butikker
Elkjøp
Farmasiet
Booking.com
kicks.no
POWER
Butikkoversikt
Handle og sammenlign priser
Tilbud
Black Friday 2026
Skjønnhet & Helse
Klær & Accessories
Leker & Hobby
Hjem & Interiør
Lyd & Bilde
Sport & Fritid
Data
Bygg & Oppussing
Foto & Video
Gaming & Underholdning
Mobil & Wearables
Barn & Familie
Kjøretøy & Mobilitet
Hage & Utemiljø
Kjøkkenapparater
Hvitevarer
Bøker, Filmer & Musikk
Kontorutstyr
Alle kategorier
App
Hjelp
Vis mer
NB
Logg inn
Klarna
/
Guardian
Betal i appen med
GUARDIAN
Guardian
Handle i Klarna-appen for å betale med Klarna
Filter
Sorter etter Popularitet
Guardian White Pigmented Oil 400ml
201 kr
503,00 kr/L
3 butikker
Guardian Soap Chips for Leather and Wood
134 kr
3 butikker
Guardian Wood Soap Trebeskyttelse 0.6L
165 kr
275,00 kr/L
3 butikker
Guardian Linoleum Soap 500ml
195 kr
390,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 67 kr
Eller 3 betalinger av 67 kr/mnd.
*
3 butikker
Guardian Wood Cleaner 500ml
201 kr
402,00 kr/L
3 butikker
Guardian Laminate Cleanser 500ml
201 kr
402,00 kr/L
3 butikker
Guardian Nr 15 Lakkpleie Gjennomsiktig 250ml
201 kr
804,00 kr/L
3 butikker
Guardian - Treolje 0.6L
212 kr
353,00 kr/L
3 butikker
Guardian Outdoor Treolje 0.6L
212 kr
353,00 kr/L
3 butikker
Guardian plejemiddel Stenforsegler 250ml
212 kr
848,00 kr/L
3 butikker
Guardian Foam Cleaner 0.5L 500ml
212 kr
424,00 kr/L
3 butikker
Guardian Leather Conditioner 250ml
255 kr
1 020,00 kr/L
3 butikker
Guardian Leather Care Kit 250ml
445 kr
Eller 3 betalinger av 153 kr
Eller 3 betalinger av 153 kr/mnd.
*
3 butikker
Guardian Wood Soap White Pigment 600ml
165 kr
275,00 kr/L
2 butikker
Guardian Laundry Detergent 250ml
201 kr
804,00 kr/L
2 butikker
Guardian Textile Cleaner 500ml
201 kr
402,00 kr/L
2 butikker
Guardian Textile Impregnation 500ml
333 kr
666,00 kr/L
2 butikker
Guardian Leather Cleaner 250ml
178 kr
780,00 kr/L
2 butikker
Guardian G-Polish 300ml
201 kr
817,00 kr/L
2 butikker
Guardian Ädelträrengöring transparent 1L 1000ml
201 kr
245,00 kr/L
2 butikker
Guardian Plastrotting rengöring 600ml
245 kr
408,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 84 kr
Eller 3 betalinger av 84 kr/mnd.
*
1 butikk
Guardian stenolie - 250 1L
245 kr
245,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 84 kr
Eller 3 betalinger av 84 kr/mnd.
*
1 butikk
Guardian Leather Colour 150ml
249 kr
1 660,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 86 kr
Eller 3 betalinger av 86 kr/mnd.
*
1 butikk
Guardian Leather Impregnation 500ml
295 kr
590,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 102 kr
Eller 3 betalinger av 102 kr/mnd.
*
1 butikk
Du har sett 24 av 26 produkter
Vis mer
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Marked
Norge
Følg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Bilder på dette nettstedet kan være generert med AI.
Cookies
Klarna.com