For kunder
For bedrifter
Oppdag Klarna
Betalingsmetoder
Betalingsmetoder
Betal nå
Betal i 3 deler
Betal innen 30 dager
Finansiering
Vipps
Shopping og belønninger
Cashback
Utforsk butikker
Medlemskap
Sammenlign medlemskap
Max
Premium
Plus
Everywhere
Bankvirksomhet
Klarnakortet
Bankkonto
Mobil
Reise-eSIM
Mer informasjon
Hva er Klarna?
Handle
Butikker
Elkjøp
Farmasiet
Booking.com
kicks.no
POWER
Butikkoversikt
Handle og sammenlign priser
Tilbud
Black Friday 2026
Skjønnhet & Helse
Klær & Accessories
Leker & Hobby
Hjem & Interiør
Lyd & Bilde
Sport & Fritid
Data
Bygg & Oppussing
Foto & Video
Gaming & Underholdning
Mobil & Wearables
Barn & Familie
Kjøretøy & Mobilitet
Hage & Utemiljø
Kjøkkenapparater
Hvitevarer
Bøker, Filmer & Musikk
Kontorutstyr
Alle kategorier
App
Hjelp
Vis mer
NB
Logg inn
Klarna
/
Anua
Betal i appen med
Anua
Handle i Klarna-appen for å betale med Klarna
Filter
Sorter etter Popularitet
Trendy
Anua Heartleaf Quercetinol Pore Deep Cleansing Foam 150ml
3
150 kr
1 000,00 kr/L
9+ butikker
Anua Niacinamide 10% + Tranexamin Acid 4% Serum 30ml
192 kr
6 394,00 kr/L
9+ butikker
Anua Hyaluronic Acid Hydrating Capsule Mist 100ml
264 kr
2 640,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 91 kr
Eller 3 betalinger av 91 kr/mnd.
*
9+ butikker
Anua Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum 30ml
239 kr
7 967,00 kr/L
7 butikker
Anua Heartleaf Pore Control Cleansing Oil 200 ml 200ml
161 kr
805,00 kr/L
9+ butikker
Trendy
Anua Heartleaf Quercetinol Pore Deep Cleansing Foam 150 ml 150ml
127 kr
847,00 kr/L
9+ butikker
Anua Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Serum 30ml 30ml
229 kr
7 633,00 kr/L
9+ butikker
Anua Rice 70 Glow Milky Toner 250ml
210 kr
840,00 kr/L
8 butikker
-12%
Anua Heartleaf 80% Soothing Ampoule 30ml
161 kr
5 380,00 kr/L
9+ butikker
Trendy
Anua Peach 70 Niacin Serum 30ml
192 kr
6 394,00 kr/L
9+ butikker
Anua PDRN Hyaluronic Acid Capsule 100 Serum Emerald 30ml
233 kr
7 767,00 kr/L
9+ butikker
Trendy
Anua Heartleaf Pore Control Cleansing Oil 200ml
4
162 kr
810,00 kr/L
9+ butikker
Anua Heartleaf 77% Clear Pads 70-pack
193 kr
9+ butikker
Trendy
Anua Peach 77 Niacin Conditioning Milk 150ml
5
168 kr
1 120,00 kr/L
9+ butikker
Trendy
Anua Heartleaf 70% Daily Relief Lotion 200ml
4.6
269 kr
1 345,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 93 kr
Eller 3 betalinger av 93 kr/mnd.
*
9+ butikker
Anua Peach 77 Niacin Enriched Cream 50ml
246 kr
4 920,00 kr/L
9+ butikker
Anua Peach 77% Niacin Essence Toner 250 ml 250ml
4.3
173 kr
692,00 kr/L
9+ butikker
Trendy
Anua Heartleaf 77% Soothing Toner 250ml
5
169 kr
677,00 kr/L
9+ butikker
Anua Rice Ceramide 7 Hydrating Barrier Serum 50ml
230 kr
4 600,00 kr/L
8 butikker
-13%
Anua PDRN Hyaluronsyre 100 Fuktighetskrem 60ml 60ml
253 kr
4 216,00 kr/L
4 butikker
Trendy
Anua Retinol 0.3% + Niacin Renewing Serum 30ml
209 kr
6 965,00 kr/L
6 butikker
Trendy
Anua Zero-Cast Moisturizing Finish Sunscreen 50 ml 50ml
189 kr
3 780,00 kr/L
9+ butikker
Anua Heartleaf 70% Intense Calming Cream 50 ml
303 kr
6 060,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 104 kr
Eller 3 betalinger av 104 kr/mnd.
*
9+ butikker
Trendy
Anua Heartleaf LHA Moisture Peeling Gel 120ml
160 kr
1 333,00 kr/L
9+ butikker
Du har sett 24 av 173 produkter
Vis mer
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Marked
Norge
Følg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Bilder på dette nettstedet kan være generert med AI.
Cookies
Klarna.com