For kunder
For bedrifter
Oppdag Klarna
Betalingsmetoder
Betalingsmetoder
Betal nå
Betal i 3 deler
Betal innen 30 dager
Finansiering
Vipps
Shopping og belønninger
Cashback
Utforsk butikker
Medlemskap
Sammenlign medlemskap
Max
Premium
Plus
Everywhere
Bankvirksomhet
Klarnakortet
Bankkonto
Mobil
Reise-eSIM
Mer informasjon
Hva er Klarna?
Handle
Butikker
Elkjøp
Farmasiet
Booking.com
kicks.no
POWER
Butikkoversikt
Handle og sammenlign priser
Tilbud
Black Friday 2026
Skjønnhet & Helse
Klær & Accessories
Leker & Hobby
Hjem & Interiør
Lyd & Bilde
Sport & Fritid
Data
Bygg & Oppussing
Foto & Video
Gaming & Underholdning
Mobil & Wearables
Barn & Familie
Kjøretøy & Mobilitet
Hage & Utemiljø
Kjøkkenapparater
Hvitevarer
Bøker, Filmer & Musikk
Kontorutstyr
Alle kategorier
App
Hjelp
Vis mer
NB
Logg inn
Klarna
/
Colgate
Betal i appen med
Colgate
Handle i Klarna-appen for å betale med Klarna
Filter
Sorter etter Popularitet
Trendy
Colgate Portable Soft Blue
39 kr
4 butikker
Colgate Duraphat 5mg 3-pack
269 kr
Eller 3 betalinger av 93 kr
Eller 3 betalinger av 93 kr/mnd.
*
1 butikk
Colgate Duraphat Tannpasta 5 mg/g Reseptfri
119 kr
1 butikk
-37%
Colgate ZigZag Tannbørste Medium Orange
10 kr
16 kr
4 butikker
Colgate Extra Clean Medium Assorteret
10 kr
4 butikker
Colgate Plast Tandstikker 100-pack
52 kr
4 butikker
Colgate Smiles Baby 0-3 Extra Soft
22 kr
3 butikker
Trendy
Colgate Tannbørste Zig Zag Soft
10 kr
2 butikker
Colgate Little Kids Smiles Tannbørste Super Soft 3-5 År
22 kr
4 butikker
Colgate Max White Purple Reveal 75ml
35 kr
467,00 kr/L
4 butikker
-22%
Colgate Mouthwash Plax Cool Mint 500ml
46 kr
92,00 kr/L
3 butikker
-11%
Colgate Plax Soft Mint 500ml
58 kr
116,00 kr/L
3 butikker
Colgate Max White Ultimate Catalyst Whitening 75ml
155 kr
2 067,00 kr/L
3 butikker
-24%
Colgate Karies Kontroll 20 ml
13 kr
17 kr
2 butikker
Colgate Toothpaste Total Original 75 ml
35 kr
493,00 kr/L
2 butikker
Trendy
Colgate Max White Overnight Whitening Pen
175 kr
Eller 3 betalinger av 60 kr
Eller 3 betalinger av 60 kr/mnd.
*
2 butikker
Colgate Max White Crystals Mint 75ml
25 kr
587,00 kr/L
2 butikker
Colgate Sensitive Instant Relief 75 ml
45 kr
2 butikker
-24%
Colgate Tannpasta Bluey 0-5 år 50 ml
22 kr
29 kr
3 butikker
Colgate Sensation White Tannkrem 75 ml
25 kr
3 butikker
Colgate Max White Ultra Active Foam Whitening 75ml
75 kr
1 040,00 kr/L
3 butikker
-25%
Colgate Tandbørste 12 Stk
12 kr
16 kr
2 butikker
Colgate Duble Action Charcoal Medium Tannbørste
12 kr
2 butikker
-18%
Colgate Plax Cool Mint 100ml
14 kr
140,00 kr/L
2 butikker
Du har sett 24 av 152 produkter
Vis mer
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Marked
Norge
Følg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Bilder på dette nettstedet kan være generert med AI.
Cookies
Klarna.com