For kunder
For bedrifter
Oppdag Klarna
Betalingsmetoder
Betalingsmetoder
Betal nå
Betal i 3 deler
Betal innen 30 dager
Finansiering
Vipps
Shopping og belønninger
Cashback
Utforsk butikker
Medlemskap
Sammenlign medlemskap
Max
Premium
Plus
Everywhere
Bankvirksomhet
Klarnakortet
Bankkonto
Mobil
Reise-eSIM
Mer informasjon
Hva er Klarna?
Handle
Butikker
Elkjøp
Farmasiet
Booking.com
kicks.no
POWER
Butikkoversikt
Handle og sammenlign priser
Tilbud
Black Friday
Skjønnhet & Helse
Klær & Accessories
Leker & Hobby
Hjem & Interiør
Lyd & Bilde
Sport & Fritid
Data
Bygg & Oppussing
Foto & Video
Gaming & Underholdning
Mobil & Wearables
Barn & Familie
Kjøretøy & Mobilitet
Hage & Utemiljø
Kjøkkenapparater
Hvitevarer
Bøker, Filmer & Musikk
Kontorutstyr
Alle kategorier
App
Hjelp
Vis mer
NB
Logg inn
Klarna
/
Dove
Betal i appen med
Dove
Handle i Klarna-appen for å betale med Klarna
Filter
Sorter etter Popularitet
Trendy
Dove 48h Fresh Roll-On 50 ml 50ml
22 kr
440,00 kr/L
5 butikker
Trendy
Dove Men+Care Clean Comfort Deo Stick 50ml
5
39 kr
780,00 kr/L
5 butikker
Dove Hand Wash Shea Butter 250ml
4.4
25 kr
100,00 kr/L
5 butikker
Dove Classic Roll-on Deodorant 50ml 50ml 6-pack
28 kr
5 butikker
-20%
Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Body Lotion 250ml
44 kr
176,00 kr/L
5 butikker
Trendy
Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Body Lotion 250ml
4.6
49 kr
196,00 kr/L
4 butikker
Dove Silky Nourishing Body Cream 300ml
59 kr
197,00 kr/L
4 butikker
Dove Purely Pampering Body Lotion Shea Butter & Warm Vanilla 250ml
55 kr
220,00 kr/L
2 butikker
Dove Intensive Nourishment Body Lotion 400ml
59 kr
148,00 kr/L
2 butikker
Dove Mousse with Argan Oil Body Wash 200ml
58 kr
290,00 kr/L
3 butikker
Dove Deodorant Roll On Classic 50 ml 50ml 6-pack
35 kr
2 butikker
Dove Purely Pampering Shea Butter & Warm Vanilla Nourishing Lotion 400ml
68 kr
169,00 kr/L
2 butikker
Dove Powder Roll-on 50 ml 50ml 3-pack
29 kr
4 butikker
Dove Go Fresh Hand Soap Cucumber & Green Tea Refill 500ml
39 kr
78,00 kr/L
4 butikker
Dove Cucumber & Green Tea Hand Wash 250ml
4.5
30 kr
120,00 kr/L
3 butikker
Dove Beauty Cream Wash 250ml
4.5
30 kr
120,00 kr/L
3 butikker
Trendy
Dove Beauty Cream Wash Refill 500ml
39 kr
78,00 kr/L
3 butikker
Dove Fresh Care Antiperspirant Stick 50 ml 50ml
39 kr
780,00 kr/L
3 butikker
Dove Shower Gel Reviving 225 ml
44 kr
3 butikker
Dove Rose Oil Shower & Shave Mousse 200ml
58 kr
290,00 kr/L
3 butikker
Dove Beauty Cream Bar 90g
19 kr
2 butikker
Trendy
Dove Supreme Fine Silk Hand Wash 250ml
25 kr
100,00 kr/L
2 butikker
-26%
Dove Shower Gel Petal Soft 250 ml 251ml
29 kr
116,00 kr/L
3 butikker
Dove 72h Advanced Care Roll-On 50 ml
36 kr
3 butikker
Du har sett 24 av 224 produkter
Vis mer
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Marked
Norge
Følg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Bilder på dette nettstedet kan være generert med AI.
Cookies
Klarna.com