For kunder
For bedrifter
Oppdag Klarna
Betalingsmetoder
Betalingsmetoder
Betal nå
Betal i 3 deler
Betal innen 30 dager
Finansiering
Vipps
Shopping og belønninger
Cashback
Utforsk butikker
Medlemskap
Sammenlign medlemskap
Max
Premium
Plus
Everywhere
Bankvirksomhet
Klarnakortet
Bankkonto
Mobil
Reise-eSIM
Mer informasjon
Hva er Klarna?
Handle
Butikker
Elkjøp
Farmasiet
Booking.com
kicks.no
POWER
Butikkoversikt
Handle og sammenlign priser
Tilbud
Black Friday 2026
Skjønnhet & Helse
Klær & Accessories
Leker & Hobby
Hjem & Interiør
Lyd & Bilde
Sport & Fritid
Data
Bygg & Oppussing
Foto & Video
Gaming & Underholdning
Mobil & Wearables
Barn & Familie
Kjøretøy & Mobilitet
Hage & Utemiljø
Kjøkkenapparater
Hvitevarer
Bøker, Filmer & Musikk
Kontorutstyr
Alle kategorier
App
Hjelp
Vis mer
NB
Logg inn
Klarna
/
Bulldog
Betal i appen med
Bulldog
Handle i Klarna-appen for å betale med Klarna
Filter
Sorter etter Popularitet
Trendy
Bulldog Original Shower Gel 500ml
4.8
149 kr
298,00 kr/L
9+ butikker
Bulldog Original Moisturiser 100ml
4.6
99 kr
990,00 kr/L
9+ butikker
Bulldog Original Beard Shampoo Conditioner 200ml
99 kr
495,00 kr/L
9+ butikker
Trendy
Bulldog Sensitive Moisturiser 100ml
4.6
99 kr
990,00 kr/L
9+ butikker
Trendy
Bulldog Shower Gel Lemon & Bergamot 500ml
5
79 kr
158,00 kr/L
9+ butikker
Bulldog Sensitive After Shave Balm 100 ml
3
80 kr
800,00 kr/L
9+ butikker
Trendy
Bulldog Original Salt Spray 150ml
109 kr
727,00 kr/L
9+ butikker
Bulldog Sensitive Shave Gel 175 ml
4.2
77 kr
440,00 kr/L
9 butikker
Bulldog Original Beard Oil 30ml
4.9
99 kr
3 300,00 kr/L
9+ butikker
Bulldog Age Defence Moisturiser 100ml
129 kr
1 290,00 kr/L
9+ butikker
Trendy
Bulldog Sensitive Face Wash 150ml
4.7
74 kr
495,00 kr/L
9+ butikker
Bulldog Original Beard Balm 75ml
5
109 kr
1 453,00 kr/L
9+ butikker
Bulldog Original Shave Gel 175ml
4.6
58 kr
331,00 kr/L
9+ butikker
Trendy
Bulldog Natural Lemon & Bergamot Deo Roll-on 75ml
69 kr
920,00 kr/L
9+ butikker
-11%
Bulldog Original Face Wash 150ml
4.4
70 kr
467,00 kr/L
9+ butikker
-15%
Bulldog Age Defence Eye Roll-on 15ml
4
118 kr
7 867,00 kr/L
9+ butikker
-16%
Bulldog Original Face Scrub 125ml
4.8
73 kr
584,00 kr/L
9+ butikker
Trendy
Bulldog Oil Control Moisturiser 100ml
4.4
99 kr
990,00 kr/L
9+ butikker
Bulldog Original Bamboo Razor
148 kr
9+ butikker
Bulldog Original Steel Blades 4-pack
4.3
184 kr
9 butikker
Bulldog Oil Control Face Wash 150ml
4.7
79 kr
527,00 kr/L
9+ butikker
Trendy
Bulldog Energising Face Wash 150ml
79 kr
527,00 kr/L
9+ butikker
Bulldog Peppermint & Eucalyptus Shower Gel 500ml
79 kr
158,00 kr/L
9+ butikker
-14%
Bulldog Original Natural Deo Roll-on 75ml
1
86 kr
1 147,00 kr/L
9+ butikker
Du har sett 24 av 97 produkter
Vis mer
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Marked
Norge
Følg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Bilder på dette nettstedet kan være generert med AI.
Cookies
Klarna.com