• For shoppers
  • For business

Paint

Try flexible payments withKlarnaLearn how

Filter
  • Paint
Product Properties
Related

1000+ products

Paint Farrow & Ball Modern Cromarty No.285 Emulsion Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
Farrow & Ball Modern Cromarty No.285 Emulsion Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
Matte
€88
€35.20/L
2 stores
Paint Cuprinol Anti Slip Decking Stain Woodstain, Wood Protection 2.5L
Cuprinol Anti Slip Decking Stain Woodstain, Wood Protection 2.5L
Water-borne, Wood, Matte
€38.45
€15.38/L
2 stores
Paint Hammerite Direct to Rust Smooth Effect Metal Paint 0.75L
Popular
Hammerite Direct to Rust Smooth Effect Metal Paint 0.75L
Top Coating, Metal, Glossy
€33
€44.00/L
3 stores
Paint Ronseal Ultimate Protection Decking Stain Woodstain 5L
Ronseal Ultimate Protection Decking Stain Woodstain 5L
Wood
€72
€14.40/L
2 stores
Paint Ronseal 10 Year Weatherproof Wood Paint 0.75L
Ronseal 10 Year Weatherproof Wood Paint 0.75L
Top Coating, Wood, Satin
€21.95
€29.27/L
3 stores
Paint Ronseal Anti Mould Ceiling Paint 0.75L
Ronseal Anti Mould Ceiling Paint 0.75L
Top Coating, Plaster, Satin
€33.99
€45.32/L
3 stores
Paint Ronseal 10 Year Weatherproof Wood Paint 0.75L
Ronseal 10 Year Weatherproof Wood Paint 0.75L
Top Coating, Wood, Satin
€21.95
€29.27/L
3 stores
Paint Cuprinol Garden Shades Wood Paint 2.5L
Cuprinol Garden Shades Wood Paint 2.5L
Top Coating, Wood, Matte
€30.95
€12.38/L
3 stores
Cuprinol Garden Shades Wood Paint, Wood Protection 2.5L
Cuprinol Garden Shades Wood Paint, Wood Protection 2.5L
Top Coating, Water-borne, Oil-based, Wood, Matte
€30.95
€12.38/L
3 stores
Ronseal 10 Year Weatherproof Wood Paint Wood Paint 0.75L
Ronseal 10 Year Weatherproof Wood Paint Wood Paint 0.75L
Top Coating, Wood, Satin
€21.95
€29.27/L
3 stores
Cuprinol Garden Shades Wood Protection 2.5L
Cuprinol Garden Shades Wood Protection 2.5L
Top Coating, Wood, Matte
€30.95
€12.38/L
3 stores
Cuprinol Garden Shades Wood Paint 2.5L
Cuprinol Garden Shades Wood Paint 2.5L
Top Coating, Wood, Matte
€30.95
€12.38/L
3 stores
Cuprinol Garden Shades Wood Paint 2.5L
Cuprinol Garden Shades Wood Paint 2.5L
Top Coating, Water-borne, Wood, Matte
€30.95
€12.38/L
3 stores
Ronseal Diamond Hard Door Step Concrete Paint 0.25L
Ronseal Diamond Hard Door Step Concrete Paint 0.25L
Top Coating, Concrete, Satin
€17
€68.00/L
3 stores
Ronseal Anti Mould Wall Paint, Ceiling Paint 0.75L
Ronseal Anti Mould Wall Paint, Ceiling Paint 0.75L
Top Coating, Cement, Concrete, Matte
€31.45
€41.93/L
3 stores
Cuprinol Garden Shades Wood Paint 2.5L
Cuprinol Garden Shades Wood Paint 2.5L
Top Coating, Oil-based, Water-borne, Wood, Matte
€30.95
€12.38/L
3 stores
Cuprinol Urban Slate Matt Garden Grey Wood Paint, Woodstain 2.5L
Cuprinol Urban Slate Matt Garden Grey Wood Paint, Woodstain 2.5L
Water-borne, Wood, Matte
€30.95
€12.38/L
3 stores
Cuprinol Garden Shades Silver Birch 2.5 Litre
Cuprinol Garden Shades Silver Birch 2.5 Litre
€30.95
3 stores
Cuprinol Garden Shades Wood Paint 2.5L
Cuprinol Garden Shades Wood Paint 2.5L
Wood, Matte
€30.95
€12.38/L
3 stores
Ronseal 10 Year Weatherproof Wood Paint 0.75L
Ronseal 10 Year Weatherproof Wood Paint 0.75L
Top Coating, Wood
€21.95
€29.27/L
3 stores
Sandtex Fine Textured Masonry Concrete Paint 5L
Sandtex Fine Textured Masonry Concrete Paint 5L
Top Coating, Concrete
€37
€7.40/L
2 stores
Farrow & Ball Green Smoke Flat Eggshell Topcoat Paint 750 Ml Tin
Farrow & Ball Green Smoke Flat Eggshell Topcoat Paint 750 Ml Tin
Oil-based, Water-borne
€48.50
2 stores
Farrow & Ball No.31 Dead-Flat Matt Multi-Surface Emulsion Paint 750 Ml
Farrow & Ball No.31 Dead-Flat Matt Multi-Surface Emulsion Paint 750 Ml
Water-borne
€45
€60.00/L
2 stores
Leyland Trade Leyland Trade Contract Brilliant Wall Paint 10L
Trending
Leyland Trade Leyland Trade Contract Brilliant Wall Paint 10L
Concrete, Matte
€28
€2.80/L
2 stores
Cuprinol 5 Year Ducksback 9L
Cuprinol 5 Year Ducksback 9L
Water-borne, Wood, Matte
€32
€3.56/L
2 stores
Leyland Trade Matt Emulsion Wall Paint 10L
Trending
Leyland Trade Matt Emulsion Wall Paint 10L
Plaster, Matte
€20
€2.00/L
1 store
Farrow & Ball Modern No.203 Matt Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
Farrow & Ball Modern No.203 Matt Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
Matte
€88
€35.20/L
2 stores
Farrow & Ball Modern De Nimes No.299 Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
Farrow & Ball Modern De Nimes No.299 Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
Drywall, Matte
€88
€35.20/L
2 stores
Farrow & Ball Modern Sulking Room No.295 Ceiling Paint, Wall Paint
Trending
Farrow & Ball Modern Sulking Room No.295 Ceiling Paint, Wall Paint
Matte
€88
2 stores
Farrow & Ball Estate Emulsion Paint Setting Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
Farrow & Ball Estate Emulsion Paint Setting Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
Drywall, Matte
€81
€32.40/L
2 stores
Farrow & Ball Estate No.30 Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
Farrow & Ball Estate No.30 Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
Matte
€81
€32.40/L
2 stores
Ronseal Quick Dry Interior Varnish Wood Protection 0.25L
Ronseal Quick Dry Interior Varnish Wood Protection 0.25L
Top Coating, Wood, Glossy
€14
€56.00/L
2 stores
Rust-Oleum Furniture Wood Paint 0.75L
Rust-Oleum Furniture Wood Paint 0.75L
Wood, Metal, Plaster, Satin
€26
€34.67/L
2 stores
Hammerite Ultima Metal Paint 0.75L
Hammerite Ultima Metal Paint 0.75L
Metal, Matte
€39
€52.00/L
2 stores
Cuprinol Garden Shades Wood Paint 5L
Cuprinol Garden Shades Wood Paint 5L
Wood, Matte
€58
€11.60/L
2 stores
Cuprinol Garden Shades Wood Paint 1L
Cuprinol Garden Shades Wood Paint 1L
Oil-based, Water-borne, Wood, Satin, Matte
€24
€24.00/L
2 stores
Cuprinol Garden Shades Wood Paint 5L
Cuprinol Garden Shades Wood Paint 5L
Top Coating, Wood, Matte
€58
€11.60/L
2 stores
Rust-Oleum Furniture Wood Paint 0.75L
Rust-Oleum Furniture Wood Paint 0.75L
Top Coating, Water-borne, Wood, Matte
€23.99
€31.99/L
2 stores
Ronseal Quick Dry Interior Varnish Wood Paint, Wood Protection 0.25L
Ronseal Quick Dry Interior Varnish Wood Paint, Wood Protection 0.25L
Wood, Satin
€14
€56.00/L
2 stores
Ronseal Quick Dry Interior Varnish Wood Paint, Wood Protection 0.75L
Ronseal Quick Dry Interior Varnish Wood Paint, Wood Protection 0.75L
Top Coating, Wood, Satin
€24
€32.00/L
2 stores
Ronseal Quick Dry Interior Varnish Wood Protection 0.75L
Ronseal Quick Dry Interior Varnish Wood Protection 0.75L
Wood, Glossy
€24
€32.00/L
2 stores
Ronseal Anti Mould Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
Trending
Ronseal Anti Mould Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
Top Coating, Plaster, Matte
€49.95
€19.98/L
2 stores
Zinsser Perma Wall Paint 2.5L
Zinsser Perma Wall Paint 2.5L
Top Coating, Concrete, Cement, Drywall, Matte
€52
€20.80/L
2 stores
Zinsser AllCoat Exterior Satin Wood Paint 1L
Zinsser AllCoat Exterior Satin Wood Paint 1L
Top Coating, Concrete, Wood, Metal, Satin
€33.45
€33.45/L
2 stores
Cuprinol Garden Shades Wood Paint 2.5L
Cuprinol Garden Shades Wood Paint 2.5L
Top Coating, Wood, Matte
€26.50
€10.60/L
2 stores
Dulux Easycare Bathroom Wall Paint 2.5L
Dulux Easycare Bathroom Wall Paint 2.5L
Top Coating, Water-borne, Glossy
€30.95
€12.38/L
1 store
Dulux Matt Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
Dulux Matt Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
Top Coating, Matte
€32.45
€12.98/L
2 stores
Cuprinol Softwood & Hardwood Garden Furniture Woodstain 0.75L
Cuprinol Softwood & Hardwood Garden Furniture Woodstain 0.75L
Top Coating, Wood
€29
€38.67/L
2 stores
You’ve viewed 48 out of 4348 products

1

3

...

47

...

91
¹

Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees apply.