• For shoppers
  • For business
Lenor April Fresh Fabric Softener 882ml
Trending

Lenor April Fresh Fabric Softener 882ml

·

Popularity

6

in

Textile Cleaners
From 3 payments of €1.99/mo. with
AD

Bazta

Lenor April Fresh Fabric Softener – 882 ml

€4.95 shipping, 3-6 days
€5.99

Bazta

Lenor April Fresh Fabric Softener – 882 ml

Lowest price

·€4.95 shipping, 3-6 days
€5.99
¹

Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Nikwax Softshell Proof Wash-In Fabric Softener 300ml
Nikwax Softshell Proof Wash-In Fabric Softener 300ml
€18.90
€63.00/L
Nikwax Tech Wash + TX Direct Wash-In 300ml
Trending
Nikwax Tech Wash + TX Direct Wash-In 300ml
€24.90
Grangers Merino Wash 300ml
Trending
Grangers Merino Wash 300ml
€5.16
€17.20/L
Ecover Fabric Softener Gardenia & Vanilla
Ecover Fabric Softener Gardenia & Vanilla
€3.61
€4.81/L
Nikwax Tech Wash 300ml
Nikwax Tech Wash 300ml
€11
€36.67/L
Dr. Beckmann Beckmann Beckmann Original Magic Leaves Non Bio Laundry Detergent Sheets Washes
Dr. Beckmann Beckmann Beckmann Original Magic Leaves Non Bio Laundry Detergent Sheets Washes
€4.49
Dr. Beckmann Upholstery Stain Remover 400ml
Dr. Beckmann Upholstery Stain Remover 400ml
€4.59
€11.48/L

Product details

Lowest price for Lenor April Fresh Fabric Softener 882ml is €5.99. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameLenor April Fresh Fabric Softener 882ml
BrandLenor
TypeTextile Cleaners

Additional Info

Created at Klarna2025-08-08

Product Properties

FormLiquid
Specfic SurfaceTextile
Textile CleaningFabric Softener
Volume882.0 ml

Feedback

Have you noticed anything unusual with this product? Please .
¹

Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees apply.