Laagste prijs voor EMSA Compact is € 15,97. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | EMSA Compact |
| Merk | EMSA |
| Type | Reismokken |
Afmetingen | |
| Diameter | 7.2 cm |
| Diepte | 7.2 cm |
| Hoogte | 15.0 cm |
| Gewicht | 224.0 g |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2025-08-11 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Aantal Stuks | 1 pcs |
| Kenmerken | Vaatwasserbestendig, Lekvrij, BPA-vrij, Zonder Handvat |
| Kleur | Roze |
| Fabriekskleur | Coral |
| Capaciteit | 30.0 cl |
| Materiaal | Siliconen, Roestvrij staal |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431