Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Renogy RNG-KIT-RV200D-ADV30 RV Kit |
| Brand | Renogy |
| Type | Solar Regulator, Solar Panels, Solar Cable |
Measures | |
| Width | 42.4 " |
| Depth | 1.38 " |
| Height | 20.0 " |
| Weight | 16.5 lbs |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2023-10-18 |
Product Properties | |
|---|---|
| Power | 200.0 W |